листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД-Скопје објавува:


9 Месечно известување- ОКТА АД-Скопје - функција на трошоци 2017.xlsx

Објавено на: 14.11.2017 09:16:05
Документ БР.: DOC_12298-72/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.