листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период од 01.01.- 30.09.2017 за Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 09.2017 AM CRM.xlsx

Објавено на: 14.11.2017 14:15:51
Документ БР.: DOC_12298-80/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.