листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка А.Д. Скопје, ги објавува неревидираните Биланс на успех и Извештај за сеопфатна добивка за периодот од 01.01 - 30.09.2017 година.


CKB AD SKOPJE 30 09 2017 .xls

Објавено на: 15.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_12298-90/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.