листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Објавување на неревидиран Биланс на успех за период 01.01.-30.09.2017, согласно член 40 од Правилата за котација


Nerevidiran Bilans na uspeh za 01.01.-30.09.2017.xls

Објавено на: 15.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_12298-93/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.