листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме биланс на успех за период 01.01-30.09.2017


биланс на успех 01.01-30.09.2017.xls

Објавено на: 15.11.2017 13:42:48
Документ БР.: DOC_12298-95/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.