листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran Bilans na Uspeh 01.01-30.09.2017


Idevelop AD Skopje_ 01-09-2017.xlsx

Објавено на: 15.11.2017 14:21:28
Документ БР.: DOC_12298-101/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.