листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 30.09.2017г.


УНИ Банка - 3 - месечно известување-300917.xls

Објавено на: 15.11.2017 14:57:42
Документ БР.: DOC_12298-103/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.