листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Современ дом објавува повик за Собрание на акционери.


ЈАВЕН ПОВИК за Собрание -27.12.2017г.pdf

Објавено на: 24.11.2017 08:53:28
Документ БР.: DOC_10109-144/2017
Урнек: Јавен повик за собрание