листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на успех ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01,01,2017-30,09,2017


30.09.2017.xlsx

Објавено на: 29.11.2017 15:30:01
Документ БР.: DOC_12298-118/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.