листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран Биланс на успех Јануари-Септември 2017 година


Консолидиран неревидиран Биланс на успех 30.09.2017.xls

Објавено на: 30.11.2017 15:21:21
Документ БР.: DOC_12298-123/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.