листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај


Izvestaj revizorski 1.pdf

Објавено на: 12.12.2017 14:41:20
Документ БР.: DOC_12304-116/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи