листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Годишен извештај за работење во 2016 година


Godisen izvestaj za 2016 god..pdf

Објавено на: 12.12.2017 14:41:16
Документ БР.: DOC_12304-115/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи