листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за избор на овластен ревизор


Одлука за избор на ревизорска куќа 2017.doc

Објавено на: 19.12.2017 14:30:00
Документ БР.: DOC_12283-162/2017
Урнек: Други одлуки од собрание