листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:


Донесени одлуки на седница на Собрание


Odluka za nova emisija na akcii.pdf

Објавено на: 25.12.2017 14:29:27
Документ БР.: DOC_12283-163/2017
Урнек: Други одлуки од собрание