листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештаи 


Mislenje karbo Nova 2016.pdf
Poedinecni FI KARBO NOVA 2016.pdf
Izvestaj za rabotenjeto 2016.pdf

Објавено на: 15.01.2018 09:13:11
Документ БР.: DOC_12304-0/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи