листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2017 до 31.12.2017 година.

 

НЛБ Банка АД Скопје


Банки - NLB Banka 01.01-31.12.2017.xls

Објавено на: 09.02.2018 09:15:13
Документ БР.: DOC_26445-4/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.