листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки на Акционерско Собрание на 14.03.2018 и писмено образложение


Predlog odluki na Akcionersko Sobranie na 14.03.2018.pdf
Pismeno obrazlozenie na predlog odluka za golema zdelka zaem KB.pdf
Pismeno obrazlozenie na predlog odluka za golema zdelka imot.pdf

Објавено на: 12.02.2018 09:31:47
Документ БР.: DOC_13285-1/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери