листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2017


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 19.02.2018 15:40:22
Документ БР.: DOC_26445-6/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.