листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                                      Согласно  глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следниов Финансов извештај

                                                            - Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2017 година

                                                                     


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (14) (2).xls

Објавено на: 21.02.2018 14:43:57
Документ БР.: DOC_26445-7/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.