листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Неревидирани финансиски извештаи за пер.01.01.-31.12.2017 година-поединечни


1.0-Финансиски извештаи пер.01.01.-31.12.2017-неревидирани.xls

Објавено на: 22.02.2018 15:19:52
Документ БР.: DOC_26445-10/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.