листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје го објавува неревидираниот финансиски извештај за периодот 1.1. - 31.12.2017 година.


Банки - 12 - месечно известување.xls

Објавено на: 23.02.2018 14:00:01
Документ БР.: DOC_26445-14/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.