листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 31,12,2017 год.


12-то Месечно известување-мода_2017.xls

Објавено на: 26.02.2018 13:14:29
Документ БР.: DOC_26445-17/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.