листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2017 година:


Stopanska banka AD Skopje _ Nerevidirani finansiski izvestai 01.01.-31.12.2017.xlsx

Објавено на: 26.02.2018 14:30:34
Документ БР.: DOC_26445-18/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.