листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за 2017 година.


6 и 12 месечно известување - Осигурителни друштва - Триглав.xls

Објавено на: 27.02.2018 09:53:46
Документ БР.: DOC_26445-20/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.