листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

ОКТА објавува неревидирани финансиски извештаи за годината која заврши на 31.12.2017.


ОКТА Финансиски извештаи 2017.xlsx

Објавено на: 28.02.2018 09:18:04
Документ БР.: DOC_26445-27/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.