листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1 - 31.12.2017 година.


Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1.-31.12.2017 година.xls

Објавено на: 28.02.2018 09:21:38
Документ БР.: DOC_26445-28/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.