листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од работењето на РЖ Институт АД Скопје за периодот 01.01-31.12.2017 година.


РЖ Институт 12.2017 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 01.03.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-39/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.