листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Кратко образложение кон неревидираните финансиски резултати од работењето на РЖ Институт АД Скопје во периодот 01.01. - 31.12.2017 година.


РЖ Институт- Кратко образложение кон неревидираните фин.извештаи за периодот 01.01 - 31.12.2017 година.pdf

Објавено на: 01.03.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-100/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации