листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Објава на годишни неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017г.


Македонска берза- 31.12.2017.xlsx

Објавено на: 01.03.2018 15:26:04
Документ БР.: DOC_26445-43/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.