листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Ви доставуваме неревидиран финансиски извештај за период од 01,01,2017 година до 31,12,2017 година.


12 Месечнo известувањe01.01.2017 до 31,12,2017 ГТЦ.xls

Објавено на: 05.03.2018 13:18:16
Документ БР.: DOC_26445-45/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.