листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01.-31.12.2017 ГОД.


Makosped 31.12.2017 Semi za berza.xls

Објавено на: 05.03.2018 14:05:05
Документ БР.: DOC_26445-46/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.