листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештај за 2017г


12 месечен извештај за 2017г.xlsx

Објавено на: 06.03.2018 08:42:31
Документ БР.: DOC_26445-49/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.