листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01 - 31.12.2017


ФИ-31.12.2017-НЕКОН.xls

Објавено на: 07.03.2018 14:02:35
Документ БР.: DOC_26445-53/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.