листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви Доставуваме и кратко образлоѓение за работењето на друштвото за период 01.01-31.12.2017


Образложение за 31.12.2017 - берза.docx

Објавено на: 07.03.2018 14:02:39
Документ БР.: DOC_10191-110/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации