листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ВИ ДОСТАВУВАМЕ НЕРЕВИДИРАНИ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01-31.12.2017


ФИ-31.12.2017-КОНС.xls

Објавено на: 07.03.2018 14:41:24
Документ БР.: DOC_26445-54/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.