листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01.-31.12.2017 Макпетрол А.Д..xlsx

Објавено на: 12.03.2018 14:32:02
Документ БР.: DOC_26445-66/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.