листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани поединачни финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017 година


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01- 31.12.2017.xlsx

Објавено на: 13.03.2018 15:45:01
Документ БР.: DOC_26445-71/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.