листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01-31.12.2017


Idevelop AD Skopje_ 01-12-2017.xlsx

Објавено на: 13.03.2018 16:01:40
Документ БР.: DOC_26445-72/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.