листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ПРИЛЕПСКА ПИВАРНИЦА АД Прилеп ги доставува неревидираните финансиски извештаи за работењето во период од 01.01. до 31.12.2017 год.


Fin izves Mak berza 2017 dostaveni 01-12m 2017.xls

Објавено на: 14.03.2018 13:20:50
Документ БР.: DOC_26445-76/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.