листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани ФИ за 2017 година


Неревидирани неконсолидирани ФИ 01.01-31.12.2017 година.xlsx

Објавено на: 14.03.2018 15:00:00
Документ БР.: DOC_26445-79/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.