листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје за период 01.01.2017 до 31.12.2017


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје 2017(ЦРМ).xlsx

Објавено на: 14.03.2018 15:26:35
Документ БР.: DOC_26445-81/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.