листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за Арцелормиттал Скопје (ХРМ) АД Скопје за период од 01.01.2017 до 31.12.2017


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје 2017(ХРМ)1.xlsx

Објавено на: 14.03.2018 15:36:54
Документ БР.: DOC_26445-83/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.