листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Годишни неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи за 2017 год. на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје.


God.nerevid. nekonsol.izvestaj 2017 god..xls

Објавено на: 15.03.2018 09:37:45
Документ БР.: DOC_26445-89/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.