листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Финансиски извештаи  ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01,01,2017-31,12,2017


31.12.2017.xlsx

Објавено на: 15.03.2018 15:50:01
Документ БР.: DOC_26445-100/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.