листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2017 година


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 2017.xls

Објавено на: 15.03.2018 15:27:25
Документ БР.: DOC_26445-99/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.