листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017


12M poedinecen 01.01.2017 - 31.12.2017.xls

Објавено на: 15.03.2018 15:56:59
Документ БР.: DOC_26445-101/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.