листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Во прилог ви го испраќаме и ревидираниот финансиски извештај за АД Нова Стоковна Куќа


Revizoeski izvestaj AD Nova Stokovna kuka.pdf

Објавено на: 16.03.2018 15:01:42
Документ БР.: DOC_12304-4/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи