листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2017


12 Месечни известувања - Пекабеско ад - 2017 - Konsolidiran Nerevidiran.xls

Објавено на: 22.03.2018 13:28:49
Документ БР.: DOC_26445-111/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.