листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Консолидирани неревидирани Финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2017 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 29.03.2018 14:24:14
Документ БР.: DOC_26445-117/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.