листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01.2017-31.12.2017


12 mesecni izvestai konsolidirani 2017 (1).xls

Објавено на: 30.03.2018 15:22:20
Документ БР.: DOC_26445-123/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.